Obecnie rynek oferuje różnego rodzaju rozwiązania w zakresie dekoracji okien. Jednak najpopularniejszymi są m.in. plisy, rolety (w tym tzw. ?dzień/noc?) oraz moskitiery i markizy.

Funkcjonalność żaluzji?

stylowe żaluzjeNie można zapomnieć również o żaluzjach. To prosta, lecz funkcjonalna aranżacja okien. Przede wszystkim odbijają około 90% ciepła i światła słonecznego, co jest szczególnie przydatne w okresie letnich upałów. Dodatkowo wyróżniają się wysoką wytrzymałością, a także są niezwykle łatwe do utrzymania w czystości. Prosta obsługa zaś wynika z charakterystycznej budowy. Składają się one bowiem z ustawianych pod różnym kątem lameli. Przy czym mają one różną szerokość, a wykonane są z aluminium lub drewna. Co więcej, dostępne są dwa warianty żaluzji. Mianowicie, poziome, zwane też weneckimi oraz pionowe, zwane z kolei wertikalami. Co do tych pierwszych, uznawane są za klasyczne, ponieważ dzięki swojej uniwersalności, pasują do niemal każdych przestrzeni (i tych prywatnych, i tych publicznych). To najczęściej wybierany wariant, ze względu na zróżnicowanie kolorystyczne. Co równie ważne, skutecznie realizują swoje zadanie, jakim jest głównie zapewnienie chłodu latem, a ciepła zimą. Niemniej, wybierając tego typu rozwiązanie, zyskuje się pewność wysokiej jakości oraz długoletni asortyment do biura, domu lub mieszkania. Mało kto wie, że mogą też pełnić funkcję antywłamaniową.

stylowe żaluzjeJeśli chodzi natomiast o żaluzje pionowe, dedykowane są do wszelkiego rodzaju budynków użyteczności publicznej. Ich specyfiką jest to, że umożliwiają regulację natężenia światła słonecznego. Dlatego też świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach takich, jak sklep, hotel czy bank. Warto dodać, że obie wersje dostępne są w atrakcyjnej cenie, jak również są to bardzo stylowe żaluzje Szczecin to jeden z regionów, który posiada ciekawą ofertę z tego typu asortymentem właśnie. Posiadają rozwiązania z tkanin, jak i z tworzywa. Ponadto tamtejsi doświadczeni fachowcy, za sprawą niebywałej kreatywności w zakresie oryginalnych pomysłów, doradzą najlepsze rozwiązanie, które idealnie wpasuje się nie tylko w potrzeby inwestora, ale także w aranżację danego wnętrza. Ponadto dokonają dokładnych pomiarów, wycenią, a na koniec solidnie zamontują konstrukcję, wraz z dodatkowymi akcesoriami. Poza tym zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego świadczy o kompleksowej obsłudze na wysokim poziomie.

Niewątpliwie to użytkowy i zarazem ciekawy pomysł na wzbogacenie wystroju, który uczyni i okna, i przestrzeń ładniejszymi. Różnorodność wzorów sprawi, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Kategorie: Usługi

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder