Zastosowanie odpowiedniego rodzaju regałów w sklepie, wydaje się być niezwykle istotne. To właśnie one okazują się być kluczowe zarówno dla prawidłowej ekspozycji, jak też i do zachowywania odpowiedniej trwałości przechowywanych na nich produktów.

Dlaczego regały Mago?

halaRegały, które powinny się idealnie sprawdzać w przypadku zdecydowanej większości sklepów, niewątpliwie znaleźć można w ofercie firmy Mago. Sprzedawane oraz produkowane przez tą właśnie firmę regały sklepowe, wyróżniają się przede wszystkim bardzo szerokimi możliwościami ich konfiguracji, oraz montażu. Półki, stanowiące zdecydowanie najbardziej istotny element takich właśnie regałów, umieszczane mogą być praktycznie na dowolnej wysokości. Co więcej, każda z nich dysponuje praktycznie dowolnym stopniem nachylenia, przed co możliwe jest stworzenie niezwykle ważne systemu grawitacyjnego spadku towaru. Jednocześnie, poszczególne półki ze względu na wysoką jakość wykonania, sposób ich malowania, okazują się być szczególnie proste jeśli chodzi o ich dezynfekcję. W ofercie tej właśnie firmy, znaleźć można bez większego problemu takie rodzaje regałów, które wydają się sprawdzać szczególnie dobrze podczas przechowywania żywności.

hale modułoweJeżeli chodzi więc o wytrzymałe mago z Poznania, regały tej właśnie firmy mogą się sprawdzać tak samo dobrze w przypadku firm sprzedających zupełnie różny asortyment, co wydaje się być ich unikalną zaletą. Co więcej, w przypadku większości modeli regałów tej właśnie marki, wyposażone są one często w różnego rodzaju, bardzo istotne udogodnienia. Chodzi tutaj na przykład o bardzo praktyczne ograniczniki, czy też rozwiązanie takie jak miejsce na listwy cenowe. Tym samym asortyment znajdujący się na takich właśnie regałach, okazuje się być szczególnie dobrze zabezpieczony przed spadkiem z półki, jak również właściwie opisany. Regały Mago są więc jednymi z niewielu, których od razu po zakupie nie trzeba żmudnie dostosowywać do zadań związanych z dystrybucją towarów. Co więcej, bardzo często posiadają one również możliwość regulacji ich wysokości. Regały, które wykorzystywane są w przypadku sklepów to właściwej prezentacji poszczególnych produktów, powinny być w odpowiedni sposób zaprojektowane. Z pewnością, w ich przypadku bardzo ważne jest aby dostosowane były one od razu po ich zakupieniu do zastosowań typowo sklepowych. Powinny mieć więc miejsce na zastosowanie odpowiednich ograniczników pomiędzy poszczególnymi towarami, a także wyposażone powinny być w odpowiednie miejsce, do którego umocować będzie można ceny poszczególnych produktów.

Po regały Mago zapraszamy na www.ktd-poznan.pl.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder