Przemyślane i racjonalne rozłożenie przechowywanych przedmiotów pozwala lepiej zorganizować pracę i efektywniej wykorzystać dostępną przestrzeń. Metalowe regały są wykorzystywane w wielkich halach magazynowych, sklepach oraz domach. W połączeniu z dobrze zorganizowaną logistyką, regały magazynowe pozwalają wykorzystać potencjał każdej przestrzeni.

Najlepsze regały w ofertach producentów

MagazynPodczas zakupu regałów warto sprawdzić takie parametry jak ich wytrzymałość oraz rodzaj. Producenci dostarczają regały dopasowane do praktycznie każdego typu przestrzeni magazynowej. Do składowania cięższych przedmiotów i produktów przewidziano dostarczane przez producentów regały metalowe. Dzięki wykorzystaniu stali jako głównego elementu konstrukcyjnego udało się uzyskać dużą siłę nośną oraz stabilność. Dodatkowo regały metalowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz odkształcenia. W procesie produkcyjnym producenci zapewniają im także ochronę przed korozją. W tym celu stosuje się ocynk oraz lakier proszkowy. Producenci są w stanie dopasować regały do każdego pomieszczenia, wykorzystując ich modułową budowę. W halach magazynowych najczęściej stosuje się regały skręcane. Radzą sobie one nawet z dużymi obciążeniami. Dzięki otworom montażowym można zamocować taki regał do jednej ze ścian. W takiej kwestii jak metalowe regały producent może zaoferować także rozwiązanie pozbawione śrub. Poszczególne elementy regałów są ze sobą łączone poprzez wciskanie.

Metalowe regały Pozwala to na szybki montaż. Rozwiązaniem pośrednim są regały zaczepowe, które dają możliwość skręcania nóg. Krajowi producenci oferują regały nie tylko dla przedsiębiorców ? ten element wyposażenia dobrze sprawdzi się także w piwnicy lub przydomowym warsztacie. Wybierając regał do piwnicy, należy dopasować go do rozmiaru pomieszczenia. W przypadku, gdy chce się przechowywać głównie słoiki z przetworami, warto wybrać regały posiadające większą liczbę półek. Piwnice są miejscem, w którym występuje wysoki poziom wilgotności, dlatego regały do piwnicy muszą charakteryzować się wysokim poziomem ochrony przed korozją. Producenci wykonują regały w formie gotowych do złożenia elementów. Ułatwia to transport oraz pozwala na dopasowanie regałów do indywidualnych wymagań.

Do warsztatów przewidziane są regały posiadające otwarte fronty. To rozwiązanie pozwala na szybki odstęp do potrzebnych narzędzi. Stelaż z otworami daje możliwość ułożenia półek według potrzeb. Półki mogą być wykonane ze stali lub płyty MDF. Regały przeznaczone do sklepów wyróżniają się zdecydowanie lepszą estetyką od wersji magazynowych i warsztatowych.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder