Drewno jest surowcem, które ponownie stało się bardzo modne przy tworzeniu licznych aranżacji nowoczesnych domów. Nie tylko pojawiają się w salonach w postaci stylowych mebli, czy postarzanej podłogi. Teraz coraz częściej wykorzystywane są również w sypialniach, których właściciele cenią sobie przytulny klimat oraz orientalną atmosferę.

Modne łóżka drewniane

sypialnie drewnianeWystarczy tylko wybrać typ drewna oraz właściwą kolorystykę, która pomoże uzyskać oczekiwany efekt. Drewniana sypialnia na pewno stanie się wyjątkowym pomieszczeniem w domu. Sypialnia jeszcze do niedawna była miejscem przeznaczonym głównie do snu. Znajdowało się w niej duże łóżko, szafa na ubrania oraz stolik nocny. Ostatnio się to jednak zmieniło, ponieważ właściciele domu cenią sobie stylowy i spójny wygląd we wszystkich pomieszczeniach. Tworzą więc modne sypialnie drewniane, w których to właśnie naturalne surowce przeważają. Pojawiają się w nich duże łóżka o niestandardowej kolorystyce oraz ciekawym kształcie z bogatymi zdobieniami. Często także drewno gości na ścianach jako elegancki zagłówek podświetlany taśmami LED budując romantyczną atmosferę wieczorami. Kolor paneli ściennych często odpowiada również panelom podłogowym z litego drewna, które sprawiają, że sypialnia wygląda naprawdę stylowo. Można to połączyć z nowoczesnymi dodatkami w odcieniach bieli, które przyozdobią szafki nocne lub powiesić na ścianie spore lustro powiększające optycznie przestrzeń.

sypialnie drewnianeSypialnia nie musi być już miejscem służącym wyłącznie do snu, dzięki drewnianej aranżacji można spędzać w niej czas czytając książkę i rozkoszując się bliskością z naturą. Zwłaszcza gdy na ścianie znajdują się spore okna balkonowe z wyjściem na taras. W takich pomieszczeniach zbędne są drewniane dodatki w postaci ram obrazów czy rzeźb ? świetnie za to będą wyglądały surowe ozdoby z metali, czy kamienia. Drewniana sypialnia będzie wydawała się bardzo elegancka oraz ekskluzywna za razem, co sprawi że właściciele poczują się w niej wyjątkowo. Na dodatek jest to inwestycja na lata, ponieważ drewno jest trwałym surowcem, które przy odpowiedniej pielęgnacji długo będzie dobrze się prezentować. Nowoczesne sypialnie nie muszą ograniczać się do jasnych ścian oraz nudnych paneli podłogowych, które nie budują wyjątkowego charakteru w pomieszczeniu.

Zdecydowanie lepiej poświęcić większy budżet na aranżacje sypialni w drewnie wybierając drewniane meble, łóżko ale również panele ścienne, które razem tworzą spójną całość. W ten sposób można cieszyć się wyjątkowym pokojem w domu, który ma prywatny charakter a jednocześnie sprawia, że czujemy się w nim dobrze.

Kategorie: Wnętrza

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder